Novosađani u novoj redakciji dopisništva: Danas jedine nezavisne novine u državi

Izvor: Danas, 22.Dec.2018, 15:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novosađani u novoj redakciji dopisništva: Danas jedine nezavisne novine u državi

U prostorijama SPENS-a, u Novom Sadu, danas je svečano otvoreno novo sedište novosadskog dopisništva lista Danas, a tom prilikom je održana i promocija kalendara sa karikaturama Predraga Koraksića Koraksa uz podršku Novog optimizma. Članak Novosađani u novoj redakciji dopisništva: Danas jedine nezavisne novine u državi se pojavljuje prvo na Dnevni list Danas.

Nastavak na Danas...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Ovog decembra bez Koncerta godine u Novom Sadu

Izvor: Danas, 22.Dec.2018

Prvi put od 2010. godine u decembru se na Spensu neće održati Koncert godine, potvrdili su za 021 organizatori i PR služba Spensa. Članak Ovog decembra bez Koncerta godine u Novom Sadu se pojavljuje prvo na Dnevni list Danas.

Nastavak na Danas...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.