Izvor: SandzakPress.net, 09.Maj.2021, 00:19

Novom pobjedom Pazarci sačuvali šansu za opstanak

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su danas na domaćem terenu ekipu Mladosti iz Lučana sa 4:1, u utakmici 36. kola Super lige Srbije. Gosti su poveli u 22. minutu golom Saše Jovanovića, kojem je asistirao Vladimir Radivojević. Pazar je izjednačio u 33. minutu, kada je posle akcije Luke Mićića i Abdulaja Sisea sa ivice šesnaesterca pogodio Semir Hadžibulić. Šest minuta kasnije, Hadžibulić je omogućio Siseu da se upiše u strelce, a onda je Hadžibulić u 45. minutu iznudio prekršaj Petra Jovanovića za jedanaesterac. Penal je precizno izveo Almir Aganspahić, a isti igrač je u 66. minutu realizovao još jedan jedanaesterac, koji je nad Siseom skrivio Radivojević. Posle nekompletnog kola, Mladost je šesta na tabeli sa 51 bodom,...