Novi Pazar bliži opstanku, ubjedljiva u prvoj utakmici baraža

Izvor: SandzakPress.net, 26.Maj.2022, 12:58

NOVI Pazar pobedio je IMT u prvoj utakmici baraža za Superligu Srbije sa 3:1. Ovaj duel odigran je na stadionu Čukaričkog na Banovom brdu. Izabranici Tomislava Sivića su slavili identičnim rezultatom kao i Radnički protiv Železničara, pa je sve izvesnije da će Novi Pazar i tim iz Kragujevca i naredne sezone biti deo najelitnijeg ranga srpskog fudbala. Krenulo je otvoreno na obe strane, a za goste je idealno počelo. Igrao se 6. minut kada je Bojan Čečarić pogodio mrežu domaće ekipe. Ipak, >> Pročitaj celu vest na sajtu SandzakPress.net << IMT je igrao hrabro, pa je za takav pristup nagrađen u 39. minutu kada je Vladimir Lučić doneo poravnanje rezultata. Kada su svi očekivali da neće biti više golova u prvom poluvremenu desilo se suprotno. U 45. minutu Slobodan Rubežić je uspeo da vrati prednost Novom Pazaru. Drugo poluvreme obeležio je još jedan pogodak, a on je bio delo Bojice Nikčevića koji je na taj način stavio tačku na ovaj susret. Revanš meč koji se igra u Novom Pazaru na programu je u nedelju od 18.30. The post Novi Pazar bliži opstanku, ubjedljiva u prvoj utakmici baraža appeared first on Sandžak PRESS.
Pogledaj vesti o: Kragujevac

Nastavak na SandzakPress.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SandzakPress.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SandzakPress.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.