Nove istrage o 40 nerasvetljenih ubistava

Izvor: Blic, 10.Feb.2014, 10:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nove istrage o 40 nerasvetljenih ubistava

Pripadnici crnogorske Uprave policije proveravaju sve operativne informacije, saznanja i službene zabeleške iz arhiva MUP-a u vezi sa istragama nerasvetljenih ubistava, koja su u proteklih 20 godina počinjena u Crnoj Gori.

Čak 11 nerešenih ubistava čeka da bude rešeno u Podgorici

Obimnu arhivu inspektori proveravaju u saradnji sa tužilaštvom, saopšteno je iz Uprave policije Crne Gore.

Podaci policije pokazuju da u arhivi ima četrdesetak predmeta, >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << koji su ostali nerasvetljeni od 1. januara 1992. godine.

Najviše posla biće u vezi sa arhivom o 13 ubistava počinjenih u Budvi, koja je na mapi policije ucrtana kao mesto sa najviše mafijaških obračuna, koja su i danas enigma za inspektore.

Oko 11 predmeta nerešenih ubistava čeka u Podgorici, po tri u Nikšiću i Kotoru i Baru, dva u Sutomoru i po jedno ubistvo počinjeno u Herceg Novom, Beranama i Plavu.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Nove istrage o 40 nerasvijetljenih ubistava u Crnoj Gori

Izvor: Nezavisne Novine, 10.Feb.2014

PODGORICA - Pripadnici crnogorske Uprave policije provjeravaju sve operativne informacije, saznanja i službene zabilješke iz arhiva MUP-a u vezi sa istragama nerasvijetljenih ubistava, koja su u proteklih 20 godina počinjena u Crnoj Gori.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.