Nesuđeni dobitnici stana: Tražićemo objašnjenje

Izvor: Mondo, 13.Mar.2017, 11:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nesuđeni dobitnici stana: Tražićemo objašnjenje

Anastasija Bjelan i njena porodica su nesuđeni dobitnici stana u Beogradu, jednog od pet, koji se dodeljuje u nagradnoj igri “Uzmi račun i pobedi.”

Foto: Screenshot/uzmiracun.rs

U subotu je izvučeno prvih 117 nagrada. Iz bazena u kojem je bilo četiri miliona koverti izvučena je i koverta porodice Bjelan, ali zbog jednog računa- ništa od stana.

Kada je došlo da se u studiju RTS-a dodeli stan u beogradskom naselju Braća Jerković, Anastasijina >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << koverta je izvučena prva među četiri miliona drugih.

Međutim, komisija je utvrdila da jedan račun u koverti nema fiskalni isečak i da zbog toga ne može da konkuriše za nagradu. Stan je nakon toga pripao Marini Grković iz sela Mesarci.

Anastasija i njena porodica kažu za “Informer.” da nisu gledali izvlačenje, ali da su ostali u šoki kada su im prijatelji javili da su na nesrećan način ostali bez stana. Ipak, kako kažu, ne žale se, igraće i dalje i teše se da će im u sledećim izvlačenjima pripasti glavna premija – stan od 83 kvadrata u Beogradu na vodi.

”Samo nekoliko dana pred izvlačenje poslala sam koverte, I to samo dve, od kojih je jedna bila izvučena. Imala sam sreću da me izvuku, ali i nesreću da se ispostavi da baš ta pošiljka koja je izvučena, ne bude ispravna.”

Njena majka Jelena opisala je za list šta se dešavalo u porodici Bjelan u subotu uveče.

"Uzmi račun i pobedi": A evo ko je dobitnik stana

”Pravo da vam kažem, nismo ni gledali izvlačenje, jer zaista niko od nas nije poveraovao da će u moru onih pošiljki izvući naše koverte”, kaže Anastasijina majka.

"Probudili su nas rođaci i prijatelji vidno uzbuđeni i rekli nam šta se dogodilo. U prvi mah sam bila zbunjena, nisam razumela da li smo dobili stan ili nismo, pa sam ustala i premotala snimak da vidim šta se desilo. Bila sam očajna, a kada sam malo razmislila shvatila sam da je problem bio jedan račun iz prodavnice H&M koji nije imao fiskalni isečak”

Ipak, porodica Bjelan je najavila da će za svaki slučaj tražiti zvanično objašnjenje zašto im je nagrada poništena.

”Konsultovali smo advokata i tražićemo da vidimo šta je bilo sporno u našoj koverti. Možda su ćerke pogrešile, možda komisija nije lepo pogledala. Idemo dalje, šaljemo koverte i čekamo stan u Beogradu na vodi. Ovaj u Braće Jerković bi nam ionako bio mali”, kaže kroz smeh Anasatasijina majka.

NAGRADNA IGRA: Osvojite i stan u Beogradu na vodi

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.