Neradno i 14. januara?

Izvor: Glas javnosti, 31.Dec.2012, 13:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Neradno i 14. januara?

BEOGRAD - Vlada Srbije preporučila je da 14. januar bude neradan dan, zbog proslave Nove godine po Julijanskom kalendaru, objavljeno je u najnovijem Službenom glasniku.

U zaključku Vlade Srbije stoji preporuka državnim organima, privrednim društvima i drugim poslodavcima da omoguće zaposlenima da 14. januara odsustvuju sa posla, pod uslovima i na način kao i za vreme državnih i verskih praznika koji se u Srbiji praznuju kao neradni dani.

Navodi se i da firme koje >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << zbog prirode delatnosti moraju da rade neprekidno, preporuku realizuju tako da obezbede neprekidno obavljanje delatnosti odnosno usluga, kako ne bi nastale štetne posledice za građane i druge subjekte.
Pogledaj vesti o: Nova godina

Nastavak na Glas javnosti...



Povezane vesti

Neradan i 14. januar?

Izvor: medio.rs, 31.Dec.2012

Beograd -- Vlada Srbije preporučila je da 14. januar bude neradni dan, zbog proslave Nove godine po Julijanskom kalendaru, objavljeno je u poslednjem Službenom glasniku.

Nastavak na medio.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.