
Izvor: Nezavisne Novine, 24.Okt.2019, 09:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Najpoznatiji hrvatski robijaš se oženio u zatvoru, mladu prvi put vidio u životu
Najpoznatiji hrvatski osuđenik, 38-godišnji Srđan Mlađan, oženio se u utorak u 14 sati u zatvoru u Lepoglava. Brak je sklopio s 20-godišnjom Zagrepčankom Eliom Molnar koju je na vjenčanju prvi put vidio, a ova jedinstvena zatvorska romansa počela je dopisivanjem, tako što je Elia pisala Srđanu.
Nastavak na Nezavisne Novine...
Povezane vesti
Najokrutniji hrvatski ubica Srđan Mlađan u zatvoru OŽENIO DEVOJKU, a na dan venčanja video ju je PRVI PUT U ŽIVOTU
Izvor: Blic, 24.Okt.2019
Srđan Mlađan (38), najpoznatiji hrvatski osuđenik, oženio se u utorak u 14.00 sati u zatvoru u Lepoglavi sa 20-godišnjom Eliom Molnar iz Zagreba koju je na venčanju prvi put i video.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.