Izvor: SrbijaDanas.com, 24.Maj.2021, 15:53
NAPADNUTE AMERIČKE TRUPE: Izvršen snažan raketni udar na Ajn al-Asad!
Oglasio se portparol međunarodne vojne koalicije koju predvode SAD
Iračka vazduhoplovna baza Ajn al-Asad, koja je domaćin američkim i drugim međunarodnim snagama, bila je danas meta raketnog napada, ali niko nije povređen, izjavio je Vejn Maroto, portparol međunarodne vojne koalicije koju predvode SAD.
Maroto je objavio na Tviteru da se u inicijalnim izveštajima navodi da se napad dogodio u 13.35 časova po lokalnom vremenu, preneo je Rojters.
Maroto je rekao da se šteta procenjuje. Za sada niko nije preuzeo odgovornost za napad.
Vesti iz Sirije, Iraka, Jemena i Libije možete pročitati OVDE.
Nastavak na SrbijaDanas.com...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







