Mama otkrila Britnina seks iskustva

Izvor: Vesti-online.com, 06.Sep.2014, 20:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mama otkrila Britnina seks iskustva

Pop pevačica Britni Spirs više puta je u mladosti isticala da želi da bude devica do braka, ali već od veze iz tinejdžerskih dana sa Džastinom Timberlejkom u tome nije uspela.

Nestašna Britni se prikazivala za američko nevinašce

 

Da stvar bude još gora, prevačicina majka je nedavno objavila knjigu u kojoj je otkrila da je njena ćerka bila nestašna i pre Timberlejka. Mama je u knjizi napisala da je Britni izgubila nevinost još sa 14 godina i to sa igračem američkog fudbala u srednjoj školi. Lajni Spirs je tako dodatno ocrnila svoju ćerku, koja je već doživela nervni slom kada je bila na vrhuncu slave.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.