
Izvor: NoviMagazin.rs, 15.Avg.2025, 19:25
MUP o navodima studentkinje o Kričku: Uveli smo ih u zgradu Vlade radi njihove bezbednosti, sve u skladu sa zakonom
Manje od sata nakon što je studentkinja Nikolina Sinđelić završila svoje gostovanje na N1, u kojem je, između ostalog, navela da joj je komandat JZO Marko Kričak pretio silovanjem, MUP Srbije je poslao demanti.
Povezane vesti
Studentkinja kaže da ju je policajac tukao i pretio joj silovanjem, MUP demantuje
Izvor: Radio 021, 15.Avg.2025, 19:48
Studenti Nikolina Sinđelić i Stevan Zdravković sinoć su posle protesta ostali bez telefona, nakon što su ih, kako kažu, pripadnici JZO, policije i maskirani muškarci uveli u garažu Vlade Srbije.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.