Leotar - Slavija 2:1

Izvor: IstocnoSarajevo.net, 24.Okt.2010, 23:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

I ovaj put Slavija se vratlla sa porazom iz Trebinja, iako su prvi postigli gol. Utakmica je završena rezultatom 2:1 za Leotar. Radovanović je šutirao u 13. minuti kada ga je sa desne strane uposlio Šešlija i postigao je pogodak. Domaći su uspjeli izjednačiti do kraja prvog poluvremena.
Počekom drugog poluvremena, tačnije u 50. minuti siguran sa bijele tačke je bio Vranešević, koji u potpunosti preokreće rezultat u korist domaćih.

U 75. minuti Leotar je došao u probleme. >> Pročitaj celu vest na sajtu IstocnoSarajevo.net << Naime, golman Milenković je dobio crveni karton. Iako su igrali sa igračem manje, igrači Leotara su uspjeli da sačuvaju ovaj rezultat do kraja, tako a su bodovi ostali u Hercegovin.
Šef kluba Slavije nije bio pretjerano raspoložen za priču nakon susreta.

"Meč smo dobro otvorili i uspjeli smo povesti, a onda smo stali. Spletom raznih okolnosti došli smo u poziciju da izgubimo utakmicu. Čestitam Leotaru na pobjedi", rekao je kratko Bjelica.
U idučem 12 kolu koje će se igrati  30.10.2010 Slavija će dočekati Široki Brijeg. Očekujemo zanimljivu utakmicu i pobjedu domaćih naravno.
Utakmicai između ekipa Željezničara i Sarajeva, koji su pokazali znatno lošiju igru od očekivane, završena je bez golova sa dosta isključenja i prekida u igri.