Lažna dojava o bombi na Terazijama

Izvor: Press, 30.Jan.2014, 14:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lažna dojava o bombi na Terazijama

Nepoznata osoba danas je prijavila da je u centru Beograda, na Terazijama 23, gde je između ostalih i Privredna komora Srbije, postavljena eksplozivna naprava, ali je dojava bila lažna, rečeno je Tanjugu u MUP-u Srbije.

Nastavak na Press...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Lažna dojava o bombi na Terazijama

Izvor: Akter, 30.Jan.2014

Dojava da je na Terazijama 23, gde je između ostalih i Privredna komora Srbije, postavljena eksplozivna naprava, bila je lažna, rečeno je u MUP-u Srbije

Nastavak na Akter...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.