Izvor: RTS, 30.Jan.2014, 15:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lažna dojava o bombi na Terazijama
Policija je nakon pretrage utvrdila da je dojava o bombi na Terazijama broj 23, bila lažna.
Nepoznata osoba danas je prijavila da je u centru Beograda, na Terazijama 23, gde je između ostalih i Privredna komora Srbije, postavljena eksplozivna naprava, ali je dojava bila lažna, rečeno je Tanjugu u MUP-u Srbije.
Prijava je oko podneva poslata sa mobilnog telefona na broj policije 192, rečeno je u MUP-u i navedeno da je ekipa nakon pretrage ustanovila da je dojava bila lažna.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












