Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 19.Mar.2020, 20:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Laban: U Subotici nema zaraženih
U Subotici nema zaraženih korona virusom i grad i sve zdravstvene ustanove spremni su za svaku situaciju u vezi s epidemijom, izjavio je danas gradonačelnik Subotice Bogdan Laban.
Laban je poručio da je u svakodnevnoj komunikaciji sa svim službama i institucijama i da se redovno prati situacija ističući da su Subotičani disciplinovaniji u odnosu na druge građane u zemlji.
Inače, u Subotici je održana druga sednica Gradskog štaba za vanredne situacije >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << na kojoj je doneta naredba o skraćenju radnog vremena ugostiteljskih objekata pa će kafići, restorani, pekare, kladionice i slični objekti od danas biti otvoreni do 18 časova.
Laban je kazao da je zahvaljujući novoformiranom pozivnom centru za starije sugrađane, pomoć dobilo njih 186.
Dodao je da nije bilo nepoštovanja policijskog časa niti kršenja propisa, uz ocenu da inspekcijske službe i državni organi dobro rade svoj posao.
Pogledaj vesti o: Coronavirus, Subotica
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Laban: U Subotici nema zaraženih
Izvor: B92, 19.Mar.2020
U Subotici nema zaraženih koronavirusom i grad i sve zdravstvene ustanove spremni su za svaku situaciju u vezi s epidemijom, kaže gradonačelnik Bogdan Laban...Laban je poručio da je u svakodnevnoj komunikaciji sa svim službama i institucijama i da se redovno prati situacija ističući da su Subotičani...











