Laban: U Subotici nema zaraženih

Izvor: B92, 19.Mar.2020, 21:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Laban: U Subotici nema zaraženih

U Subotici nema zaraženih koronavirusom i grad i sve zdravstvene ustanove spremni su za svaku situaciju u vezi s epidemijom, kaže gradonačelnik Bogdan Laban.

Laban je poručio da je u svakodnevnoj komunikaciji sa svim službama i institucijama i da se redovno prati situacija ističući da su Subotičani disciplinovaniji u odnosu na druge građane u zemlji.

Inače, u Subotici je održana druga sednica Gradskog štaba za vanredne situacije na kojoj je doneta naredba >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << o skraćenju radnog vremena ugostiteljskih objekata pa će kafići, restorani, pekare, kladionice i slični objekti od danas biti otvoreni do 18 časova.

Laban je kazao da je zahvaljujući novoformiranom pozivnom centru za starije sugrađane, pomoć dobilo njih 186.

Dodao je da nije bilo nepoštovanja policijskog časa niti kršenja propisa, uz ocenu da inspekcijske službe i državni organi dobro rade svoj posao.
Pogledaj vesti o: Subotica

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.