Kažnjen za čuvanje stoke bez lične

Izvor: B92, 03.Avg.2013, 23:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kažnjen za čuvanje stoke bez lične

Beograd -- Zoranu Miladinoviću iz kuršumlijskog sela Sagonjeva je stiglo obaveštenje da mora da plati novčanu kaznu jer nije imao kod sebe ličnu kartu dok je čuvao stoku.

Naime, Miladinoviću je stiglo rešenje suda za prekršaje da plati kaznu u iznosu od 3.000 dinara ili će u suprotnom morati da provede tri dana u zatvoru, piše novosadski portal 021.

"Policajci su mi pretprošle godine pisali kaznu dok sam u ataru čuvao stoku. Rekao sam im da ličnu ne nosim da ne >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << bi izbledela", priča ogorčeni Miladinović i priseća se da su ga posle pomenutog prekršaja policajci uz pratnju sproveli sudiji za prekršaje.

Miladinović kaže da će radije provesti tri dana u zatvoru nego platiti kaznu.

Sad je rešio da ide u zatvor jer kaznu ne želi da plati.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.