Izvor: Mondo, 11.Okt.2016, 14:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kandić ipak mora da plati Dikoviću
Apelacioni sud u Beogradu odbio je žalbu Nataše Kandić iz Fonda za humanitarno pravo i time potvrdio presudu kojom je Fond obavezan da isplati načelniku Generalštaba Ljubomiru Dikoviću 550.000 dinara.
Foto: printscreen/youtube
Presuđeno je da fond iznošenjem neistina u Dosijeu "Ljubiša Diković", naneo duševne boli, rekao je za RTS Dikovićev pravni zastupnik.
Načelnik Generalštaba tužbu za naknadu štete podneo je zbog povrede časti i ugleda >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << navodima o njegovom učešću u ratnim zločinama.
Ranije je najavio da će ceo iznos dati u humanitarne svrhe.
Suđenje Nataši Kandić zatvoreno za javnost?
General Diković tužio Natašu Kandić







