Kad nas čeka osveženje

Izvor: Blic, 13.Avg.2014, 14:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kad nas čeka osveženje

U većini mesta u Srbiji danas, a sutra u centralnim i južnim krajevima, očekuje se maksimalna temperatura vazduha od 34 do 37 stepeni.

Prema prognozi Republičkog hidrometeorološkog zavoda, u Srbiji će sutra biti pretežno sunčano i veoma toplo vreme. Posle podne i uveče u severnim, a u toku noći i u zapadnim krajevima, očekuje se naoblačenje mestimično sa kišom, pljuskovima i grmljavinom, navedeno je u saopštenju.

Vetar će biti slab i umeren južnih pravaca, >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << ujutru i pre podne u severnim, a krajem dana i u toku noći u ostalim krajevima u skretanju na severozapadni.

Jutarnja temperatura vazduha iznosiće od 17 do 24, a najviša dnevna od 29 stepeni na severu do 37 stepeni na jugu i jugoistoku.

I u Beogradu će sutra biti pretežno sunčano i veoma toplo vreme, a uveče i tokom noći očekuje se naoblačenje povremeno sa kratkotrajnom kišom.

Vetar će biti slab i umeren, jugoistočni u skretanju na severozapadni. Jutarnja temperatura vazduha iznosiće oko 24, a najviša dnevna oko 34 stepena.

U Srbiji će, prema izgledima vremena za sedam dana, do 21. avgusta,

u petak i za dane vikenda biti svežije vreme. U nedelju maksimalna temperatura vazduha u većini mesta biće ispod prosečnih vrednosti.

U petak i subotu preovladjivaće sunčano vreme, uz lokalni razvoj oblačnosti sa pljuskovima i grmljavinom uglavnom posle podne.

U nedelju biće promenljivo oblačno vreme, mestimično sa kišom, pljuskovima i grmljavinom. Zatim sledi pretežno sunčano vreme, uz postepen porast temperature.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Kad nas čeka osveženje?

Izvor: JuznaSrbija.info, 13.Avg.2014

U većini mesta u Srbiji danas, a sutra u centralnim i južnim krajevima, očekuje se maksimalna temperatura vazduha od 34 do 37 stepeni..Prema prognozi Republičkog hidrometeorološkog zavoda, u Srbiji će sutra biti pretežno sunčano i veoma toplo vreme. Posle podne i uveče u severnim, a u toku noći...

Nastavak na JuznaSrbija.info...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.