Izvor: Nezavisne Novine, 05.Mar.2019, 10:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jutros nezdrav vazduh u Zenici

SARAJEVO - U Zenici je jutros vazduh ocijenjen kao nezdrav, sa indeksom kvaliteta 154, pa je moguća pojava pojačanih simptoma i intenziteta bolesti kod osoba sa bolestima srca i disajnih organa, poput astme, a svi ostali bi mogli početi osjećati negativan uticaj zagađenja na zdravlje, podaci su internet stranice "Zrak.ekoakcija".

Nastavak na Nezavisne Novine...



Povezane vesti

Jutros nezdrav vazduh u Zenici

Izvor: Nezavisne Novine, 06.Mar.2019, 10:07

SARAJEVO - Vazduh u Zenici jutros je ocijenjen kao nezdrav, sa indeksom kvaliteta 158, pa je moguća pojava pojačanih simptoma i intenziteta bolesti kod srčanih bolesnika i asmatičara, podaci su internet stranice "Zrak.ekoakcija".

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.