Još traje potraga za malim Markom

Izvor: B92, 12.Mar.2012, 16:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Još traje potraga za malim Markom

Aleksinac -- Policijska potraga za jedanaestogodišnjim Markom Ristićem iz Aleksinačkih Rudnika još traje.

Portparolka Policijske uprave u Nišu Lidija Pavlović izjavila je da nije prestalo traganje za malim Markom, ali da je prestala pretraga terena koju su zajedno sprovodili pripadnici Žandarmerije i policije.

"Sa potragom po dojavama se nije stalo. Ona je nastavljena", rekla je Pavlovićeva za informativni >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << portal "Južne vesti".

Mali Marko je nestao 3. marta ove godine i od tada mu se gubi svaki trag.

Neposredno po nestanku bilo je informacija koje su ukazivale da je viđen u Nišu.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Potraga za Markom još traje

Izvor: Mondo, 12.Mar.2012

Policijska potraga za jedanaestogodišnjim Markom Ristićem iz Aleksinačkih Rudnika još traje.

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.