IZIGRANI TURISTI AGENCIJE KONTE VRATILI SE U SRBIJU

Izvor: Kurir, 17.Jul.2010, 14:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

IZIGRANI TURISTI AGENCIJE "KONTE" VRATILI SE U SRBIJU

BEOGRAD - Grupa turista agencije "Konte", koju je pre deset dana u Egiptu sačekalo neprijatno iznenađenje - da nemaju smeštaj, vratila se noćas u Srbiju.

U međuvremenu, turistička inspekcija Srbije počela je da ispituje turističke agencije i zaključila da nijedna od zasad proverenih, nema polisu osiguranja kojom bi se pokrila odgovornost agencije prema putnicima, ako ne izmire obaveze u aranžmanu.

U Srbiji ima oko 600 agencija koje organizuju putovanja. U turističkoj inspekciji kažu da je ova sveobuhvatna provera ranije planirana i da nema veze sa slučajem "Konte", javlja RTS.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.