Izvor: Kurir, 16.Jan.2013, 08:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
HUMANO: Folk zvezde spasavaju život bivšem sportisti
Aco Pejović, Topalko, Dženan, Rada i mnogi drugi pevaju 23. januara u Spensu za pomoć Branku Grbiću
Zvezde sa Dušom!
Aco Pejović, Dženan Lončarević, Milan Topalović Topalko, Rada Manojlović, Dejan Matić, Bane Mojićević, Jasmin Hodžić, Aleksa Radenović, Slobodan Rakić i Amikus bend nastupiće 23. januara na velikom humanitarnom koncertu „Pesmom za život“, koji se održava u hali Spens u Novom Sadu. Program će voditi mis Srbije Bojana >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Lečić.
Prihod sa koncerta namenjen je za pomoć u lečenju Branka Grbića iz Nove Varoši, kome je u julu prošle godine dijagnostikovana akutna leukemija. Branku je početkom oktobra prošle godine na Univerzitetskoj klinici u Minhenu obavljena transplantacija koštane srži, a on je ovih dana u Nemačkoj na redovnim kontrolama. Novac od koncerta namenjen je za plaćanje troškova transplantacije i ambulantnog lečenja u Minhenu.
Branko Grbić, bivši sportista, ima 35 godina. Završio je Prirodno-matematički fakultet u Novom Sadu, a u spremanju magistarskog rada omela ga je teška bolest. Ima dvogodišnju ćerku Milicu.
(Z. Š.)
Pogledaj vesti o: Nova godina
HUMANO: Folk zvezde spasavaju život bivšem sportisti
Izvor: medio.rs, 16.Jan.2013
Aco Pejović, Topalko, Dženan, Rada i mnogi drugi pevaju 23. januara u Spensu za pomoć Branku Grbiću






