Izvor: Press, 10.Dec.2021, 15:15

HRKALOVIĆ OSTAJE U ZATVORU? Pink.rs saznaje: Predloženo produženje pritvora zbog opasnosti od bekstva i uticaja na sučesnike

Protiv bivše državne sekretarke Ministarstva unutrašnjih poslova Dijane Hrkalović podnet je optužni predlog.
Foto:pink
Tužilaštvo za organizovani kriminal podiglo je optužni predlog protiv Dijane Hrkalović.
U okviru njega je, kako saznaje Pink.rs, predlog za produženje pritvora u odnosu na nju zbog postojanja opasnosti od bekstva i uticaja na saučesnike.
Foto: Instagram.com/dijanahrkalovic
>> Pročitaj celu vest na sajtu Press << />
Optužnim predlogom su obuhvaćeni i Dejan Milenković, nekadašnji načelnik Službe za specijalne istražne metode Uprave kriminalističke policije, i Milorad Šušnjić, bivši načelnik Policijske uprave Novi Sad. NJima se na teret stavlja zloupotreba službenog položaja.
Tužilaštvo za organizovani kriminal završilo je istragu protiv bivše državne sekretarke u Ministarstvu unutrašnjih poslova Dijane Hrkalović. Odbrana je predložila da joj bude ukinut pritvor.

Nastavak na Press...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.