
Izvor: Danas, 17.Maj.2019, 19:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Građanskim aktivizmom protiv nedemokratske vlasti
Građani Požege protestovaće i sutra od 19 časova na Trgu slobode i to 25. put od februara prošle godine. Članak Građanskim aktivizmom protiv nedemokratske vlasti se pojavljuje prvo na Dnevni list Danas.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Požega: I posle hapšenja građani nastavljaju protest
Izvor: Danas, 18.Maj.2019, 10:48
Građani Požege protestovaće i večeras od 19 časova na Trgu slobode i to 25. put od februara prošle godine. Članak Požega: I posle hapšenja građani nastavljaju protest se pojavljuje prvo na Dnevni list Danas.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.