Fudbaler Baloteli dobio ćerku

Izvor: Blic, 07.Dec.2012, 14:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaler Baloteli dobio ćerku

Bivša devojka fudbalera Marija Balotelija, Rafaela Fiko, rodila je devojčicu kojoj je dala ime Pia. Rafaela se porodila tri nedelje pre termina, a Baloteli nije bio uz nju, iako je dete njegovo. Baloteli je navodno oduševljen što je postao otac

Rafaela Fiko se porodila u privatnoj bolnici u Napulju, a uz nju su bili majka i brat. Baloteli (22) se još nije zvanično oglasio povodom vesti da je dobio ćerku, ali su izvori bliski njemu otkrili da je presrećan.

Nekadašnja >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << manekenka i fudbaler razišli su se u aprilu, kada je Rafaela saznala da je momak vara. Ona je odletela iz Italije za Mančester, gde su se posvađali i raskinuli vezu.

Dva meseca kasnije, pozvala ga je da mu saopšti da je trudna, a Baloteli je zahtevao DNK test kako bi se utvrdilo ko je otac. Ispostavilo se da je dete zaista njegovo.

Pre nekoliko nedelja, par je pokušao da se pomiri i fotografisani su kako se ljube. Međutim, kako prenosi "Dejli Mejl", Rafaela je Balotelija počela da pritiska da je oženi, što se njemu nije dopalo, pa je odlučio da je napusti.

Pre veze sa Balotelijem, Rafaela Fiko se zabavljala sa Kristijanom Ronaldom.

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.