Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 08.Maj.2026, 05:41

Dobričanin: I posle tri godine osećam bol i nemoć jer niko nikada neće odgovarati zbog ubistava dece

Posle tri godine, i dalje osećam tugu, bol i nemoć jer kada ste u stalnom kontaktu sa roditeljima ubijene dece u Ribnikaru i na vas se reflektuju osećanja koju preživljavaju. Nemoć je prisutna zbog toga što je dečak, koji ubio osam devojčica i jednog dečaka, kao i radnika obezbeđenja u Osnovnoj školi Ribnikar u Beogradu, ispod zone krivične odgovornosti jer je u trenutku tog masakra imao manje od 14 godina. Stoga za ta ubistva niko nikada neće odgovarati, rekla je advokat odbrane Zora Dobričanin u emisiji Signali na RTV i dodala da se u ovom trenutku vodi krivični postupak protiv roditelja dečaka ubice, kao i da su osuđeni radnici streljane zbog davanja lažnog iskaza.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.