Devojka pala sa sprata, policija utvrđuje činjenice

Izvor: NoviMagazin.rs, 07.Jun.2016, 11:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Devojka pala sa sprata, policija utvrđuje činjenice

Portparol Policijske uprave u Jagodini Gordana Cvetić potvrdila je Tanjugu da je jutros jedna devojka pala sa sprata stambene zgrade i dodala da policija radi na utvrđivanju činjenica vezanih za ovaj događaj.

"Policiji je oko 02,25 minuta prijavljeno da je jedana ženska osoba pala sa sprata jedne stambene zgrade u Jagodini. Njoj je medicinska pomoć pružena u Službi hitne pomoći Opšte bolnice u Jagodini", rekla je Cvetić.

"U toku je rad na utvrđivanju svih činjenica vazanih za ovaj događaj", rekla je Cvetić.

Devojci život nije ugrožen, rečeno je Tanjugu u bolnici.
Pogledaj vesti o: Jagodina

Nastavak na NoviMagazin.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.