Danas na saslušanju ministar Stefanović i načelnik Kovačević

Izvor: SrbijaDanas.com, 29.Apr.2021, 10:20

Danas na saslušanju ministar Stefanović i načelnik Kovačević

Goran Papić uhapšen je 9. marta ove godine pod sumnjom da je počinio krivično delo zloupotreba službenog položaja. 

U Višem javnom tužilaštvu danas bi bivši ministar policije Nebojša Stefanović trebalo da svedoči u okviru istrage koja se vodi protiv bivšeg zamenika načelnika SBPOK-a Gorana Papića zbog trgovine uticajem.

Kao svedok treba da bude ispitan i načelnik Uprave kriminalističke policije Dejan Kovačević.

Njihovo saslušanje predložio >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << je Papićev branilac Branislav Tapušković. On je svoj predlog obrazložio time da je Papić na saslušanju rekao da je postupao po nalozima ministra Stefanovića, a da mu je Kovačević bio direktno nadređeni.

Papić je pod istragom zbog sumnje da je urgirao da policija odmah vrati privremeno zaplenjeni blindirani automobil Marka Miljkovića, najbližeg saradnika Veljka Belivuka.

Goran Papić uhapšen je 9. marta ove godine pod sumnjom da je počinio krivično delo zloupotreba službenog položaja.

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.