Izvor: Vesti-online.com, 25.Jan.2012, 18:06 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dan sećanja na Tošeta
Toše Proeski rođen je 25. januara 1981. godine u Prilepu u Makedoniji. Bio je i ostao jedan od najpopularnih i najvoljenijih pevača u celoj bivšoj Jugoslaviji.
Tošetovi fanovi širom Balkana danas obeležavaju dan njegovog rođenja. U Skoplju će od 10-18 sati biti organizovanao humanitarno davanje krvi pod nazivom "Daruj krv, budi human". U rodnom Kruševu se očekuje dolazak mnogobrojnih fanova koji će >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << kao i svake godine na njegovom grobu odati počast.
U Beogradu će njegov rođendan biti obeležen pomenom ispred male crkve kod Hrama Svetog Save u 18:30 sati.
- Fan klub iz Beograda uradio je mnogo toga, ali se nažalost o tome malo zna. Njegovo ime uvek će ostati upisano u Bulevaru Kralja Aleksandra, na platanu ispred studenskog doma "Lola" na kome piše: "Toše Proeski- muzičar i humanista", rekla je
Aleksandra Obradović Ispred Fan kluba.
Nastavak na Vesti-online.com...




