
Izvor: SrbijaDanas.com, 29.Maj.2019, 10:58 (ažurirano 02.Apr.2020.)
DOK ROSU PREBIJA SRBE HARADINAJ ISPIJA KAFU SA ... : EVO Šta je samoproglašeni premijer radio dok njegovi teroristi TUKLI SRBE
U danu kada su pripadnici NJSO i ROSU upali na sever Kosova i hapsili Srbe, premijer tzv Kosova Ramuš Haradinaj razgovarao je sa Amerikancima!
Sliku sastanka Haradinaja i ljudi iz administracije Sjedinjenih Američkih Država Haradinaj je objavio na svom tviter profilu i napisao:
- Zahvalni smo SAD za podršku našoj zemlji u agendi domaće i međunarodne konsolidacije. Važne rasprave sa dir. Kancelarije Jugoistočne Evrope Susan Falatko u jačanju naše koordinacije, >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << posebno u dijalogu sa Srbijom - napisao je on.
Pogledajte i šta je Haradinaj tom prilikom poklonio gošći iz Amerike:
Grateful to #UnitedStates for standing by our country in its domestic & international consolidation agenda. Important discussions w/ Acting Dir. of Office of South Central European Affairs #SusanFalatko in strengthening our coordination, especially in dialogue w/ #Serbia. pic.twitter.com/XZgOXr3snS
— Ramush Haradinaj (@haradinajramush) May 28, 2019
Sve ovo pokazuje vrh cinizma prištinskih vlasti, ali i tzv. "međunarodne zajednice", jer dok se Srbi bore protiv bespotrebih batinanja, oni se smeskaju i fotografišu.
Podsećamo da je juče tokom prepodneva na severu Kosova izvedena akcija ROSU u kojima je uhapšeno i prebijeno na desetine Srba.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija
Nastavak na SrbijaDanas.com...