Izvor: SrbijaDanas.com, 28.Dec.2022, 10:30
DEČAK PROGUTAO ŽIR SA NOVOGODIŠNJE JELKE? Novi detalji tragedije u Vladičinom Hanu, inspekcija u vrtiću
Uprkos naporima lekara da ga spasu, i uprkos tome što je žir izvađen, dete je noćas preminulo
Inspekcija Ministarstva prosvete otići će odmah u Vladičin Han gde je u vrtiću dečak od 4 godine progutao žir, nakon čega je preminuo, saznaje se.
Kako se nezvanično saznaje, žir je sa novogodišnje jelke.
Dečak je progutao žir u vrtiću, nakon čega je kolima Hitne pomoći najpre prebačen u ZC Surdulica, a odatle u Klinički centar u Nišu.
Nastavak na SrbijaDanas.com...
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








