Izvor: Kurir, 24.Jan.2011, 21:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
DA JE ĐINĐIĆ MEĐU NAMA?
BEOGRAD - Demokratska omladina će sutra, obeležavajući 10 godina od kako je Zoran Đinđić izabran za predsednika Vlade Srbije, organizovati više akcija u 100 gradova Srbije.
Omladina DS postaviće štandove u preko 100 gradova i opština u Srbiji, na kojima će se deliti leci sa izvodima iz ekspozea Zorana Đinđića. Građani će imati priliku da na panoima ispišu svoj odgovor na pitanje - Kako zamišljate Srbiju danas, da je Zoran Đinđić ostao među nama, kaže se u saopštenju.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





