Izvor: Danas, 30.Okt.2011, 19:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Beograđani neće decentralizaciju
U Beogradu se nalaze sve vladine institucije, većina investicija, a i slivanje stanovništva u prestonicu je najizraženije, zbog čega glavni grad Srbije ima beneficije veće nego druge lokalne zajednice. To je glavni razlog što Beograđani nisu u tolikoj meri pristalice procesa decentralizacije i regionalizacije, smatraju sagovornici Danasa.
Beograđani neće decentralizaciju
Izvor: B92, 31.Okt.2011, 12:20
Beograd -- Prema najnovijim istraživanjima građani Beograda su najmanje u Srbiji, zainteresovani za decentralizaciju. Samo osam odsto Beograđana je za decentralizaciju...Najskloniji decentralizaciji Vojvođani, njih 26 odsto...U Beogradu se nalaze sve vladine institucije, većina investicija, a i...







