Beograđani neće decentralizaciju

Izvor: Danas, 30.Okt.2011, 19:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Beograđani neće decentralizaciju

U Beogradu se nalaze sve vladine institucije, većina investicija, a i slivanje stanovništva u prestonicu je najizraženije, zbog čega glavni grad Srbije ima beneficije veće nego druge lokalne zajednice. To je glavni razlog što Beograđani nisu u tolikoj meri pristalice procesa decentralizacije i regionalizacije, smatraju sagovornici Danasa.

Nastavak na Danas...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Beograđani neće decentralizaciju

Izvor: B92, 31.Okt.2011, 12:20

Beograd -- Prema najnovijim istraživanjima građani Beograda su najmanje u Srbiji, zainteresovani za decentralizaciju. Samo osam odsto Beograđana je za decentralizaciju...Najskloniji decentralizaciji Vojvođani, njih 26 odsto...U Beogradu se nalaze sve vladine institucije, većina investicija, a i...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.