Синер први полуфиналиста Вимблдона

Izvor: GradskeInfo.rs, 07.Jul.2026, 17:11

Синер први полуфиналиста Вимблдона

Најбољи тенисер света Јаник Синер пласирао се у полуфинале Вимблдона, пошто је данас у четвртфиналу победио Немца Јан-Ленарда Штруфа резултатом 7:5, 7:6 (7:4), 6:3 за два сата и 37 минута. Фото: Танјуг/AP/Kirsty Wigglesworth
Италијански тенисер је први сет освојио после брејка у 11. гему.
Оба >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << тенисера су направила по брејк у другом сету, а Синер је био бољи у тај-брејку резултатом 7:4.
Бранилац трофеја је трећи сет решио у своју корист након што је у осмом гему одузео сервис Штруфу и тако дошао до победе и пласмана међу четири најбоља на гренд слему у Лондону.
Синер ће у полуфиналу Вимблдона играти против победника меча између Новака Ђоковића и Феликса Ожеа-Алијасима.
Прекинути меч осмине финала Вимблдона између Зверева и Лехечке, наставља се данас Меч осмине финала Вимблдона између немачког тенисера Александра Зверева и Чеха Јиржија Лехечке прекинут је синоћ због “полицијског часа” при резултату 6:4, 7:5, 3:3.
Меч је прекинут у 22.55 часова по локалном, односно у 23.55 по централноевропском времену.
Британски медији подсећају да и ове сезоне на Вимблдону важи “полицијски час”, односно забрана јавних окупљања после 23 часа по локалном, односно након поноћи по централноевропском времену.
Организатори су навели да ће меч између Зверева и Лехечке бити настављен данас. Победник овог дуела играће у четвртфиналу Вимблдона против Американца Тејлора Фрица.
Карло Анћелоти остаје селектор фудбалске репрезентације Бразила


Преузмите андроид апликацију.
Чланак Синер први полуфиналиста Вимблдона се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.