
Izvor: GradskeInfo.rs, 21.Jun.2025, 08:25
Трамп: Рок од две недеље “максималан” за одлучивање о учешћу САД о нападу на Иран
Амерички председник Доналд Трамп је изјаво је данас да је његов двонедељни рок за одлуку о америчком војном учешћу у интервенцији против Ирана “максимални” временски период.
Фото: Танјуг/AP Photo/Evan Vucci
“Дајем им временски период. Видећемо колики је тај временски период. Али дајем им временски рок и рекао бих да би две недеље био максимум”, рекао је Трамп новинарима у Њу Џерзију, преноси ЦНН.
Такође је сугерисао...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.