
Izvor: GradskeInfo.rs, 15.Apr.2025, 08:39
Кошаркаши Црвене звезде вечерас против Бајерна у Минхену у плеј-ину Евролиге
Кошаркаши Црвене звезде вечерас од 20.30 часова гостују у Минхену екипи Бајерна у првом колу плеј-ина Евролиге.
Фото: Танјуг/Марко Ђоковић
„Плеј-ин утакмице су другачије од лигашког дела Евролиге, ово је нокаут меч. Резултат је веома важан. Свесни смо тога, морамо да боримо храбром, >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << јер играмо против јаког тима, поготово на њиховом терену. Они су офанзивно оријентисани, имају изузетан таленат. Две ствари морамо да урадимо најбоље што можемо – да контролишемо ритам меча и да играмо добру одбрану“, рекао је тренер црвено-белих Јањк Сферопулос.
Победник меча између Бајерна и Звезде за место у плеј-офу бориће се против пораженог из дуела Реал Мадрид – Париз.
„Они имају играче који када пронађу ритам, могу да те ‘убију’. Зато морамо то да контролишемо. Што се тиче нашег напада, неопходно је да проналазимо најбоља решења за шут и кош. Да читамо шта они раде“, додао је тренер Звезде.
Он је истакао да верује да ће Звезда имати велику подршку навијача у Минхену.
„Очекујемо да ћемо имати подршку и спремни смо да се боримо за моменат сезоне у којем смо. Срећни смо што смо овде“, навео је Сферопулос и додао да Џоел Боломбој није спреман за меч против Бајерна.
Кошаркаши Црвене звезде и Бајерна су ове сезоне одиграли два меча. Звезда је 29. новембра у Београду победила немачки клуб 101:77, док је Бајерн 6. марта на свом терену славио 100:82.
Потпредседник Денвера открио да је причао са Јокићем: „Био бих најглупља особа да га не питам“
Преузмите андроид апликацију.
Чланак Кошаркаши Црвене звезде вечерас против Бајерна у Минхену у плеј-ину Евролиге се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.