
Izvor: Blic, 28.Jul.2024, 10:50
PRIVEDEN VLASNIK LUNA PARKA ZBOG NESREĆE U SVILAJNCU Šine na voziću nisu bile dobro pričvršćene, dve devojčice povređene tokom vožnje
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Svilajncu uhapsili su M. M. (43) iz Beograda zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo izazivanje opšte opasnosti.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Uhapšen vlasnik zabavnog parka zbog nesreće u Svilajncu
Izvor: NoviMagazin.rs, 28.Jul.2024
Policija u Svilajncu uhapsila je 43-godišnjeg M.M. iz Beograda koji je na vašaru u Svilajncu postavio zabavni park u kojem su sinoć, dvanaestogodišnja i osmogodišnja devojčica lakše povređene kada je vozić izleteo sa šina.
Uhapšen vlasnik zabavnog parka u Svilajncu u kom su povređene dve devojčice
Izvor: Radio 021, 28.Jul.2024
Policija u Svilajncu uhapsila je M.M. (43) iz Beograda zbog izazivanja opšte opasnosti.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.