Izvor: Blic, 26.Apr.2021, 11:30

PRIVEDEN BIVŠI MINISTAR Crnogorska policija uhapsila Branka Vujovića

Crnogorska policija privela je jutros, u slučaju državnih garancija za kredite Kombinata aluminijuma /KAP/, nekoliko osoba, među kojima je nekadašnji ministar ekonomije Branko Vujović, javila je Radio Televizija Crne Gore.

Nastavak na Blic...






Povezane vesti

Bivši crnogorski ministar ekonomije pušten da se brani sa slobode

Izvor: N1 televizija, 27.Apr.2021, 00:02

Nekadašnji ministar ekonomije Crne Gore Branko Vujović pušten je da se brani sa slobode, nakon što je popodne saslušan u Specijalnom državnom tužilaštvu.

Nastavak na N1 televizija...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.