Izvor: Blic, 21.Avg.2024, 16:29

NAJVEĆI HIT TANJE SAVIĆ KRIJE VELIKU TAJNU Pesmu koju svi volimo napravili Jelena i Zoran Marjanović

Poznati i cenjeni kompozitor Dragan Aleksandrić izjavio da je poslednji hit na estradi, numera Tanje Savić „Zlatnik“, a malo ko zna ko je napisao pesmu koja se godinama peva istim žarom.

Nastavak na Blic...






Povezane vesti

Najveći hit Tanje Savić napisao čovjek koji je dio velike misterije

Izvor: Nezavisne Novine, 21.Avg.2024

Nedavno je poznati kompozitor Dragan Aleksandrić izjavio da je posljednji hit na estradi, numera Tanje Savić, pod nazivom „Zlatnik“, a malo ko zna ko je napisao pjesmu koja se godinama pjeva sa istim žarom.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.