
Izvor: Blic, 22.Maj.2025, 12:24
Kaja Kalas u Beogradu, sastala se sa premijerom Srbije i predsednicom parlamenta (FOTO, VIDEO)
Šefica evropske diplomatije Kaja Kalas nastavila je danas posetu Srbiji, tokom koje se sastala sa premijerom Đurom Macutom i predsednicom Skupštine Srbije Anom Brnabić.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Kaja Kalas nastavlja posetu Beogradu, sastala se Macutom i Brnabić
Izvor: 24sedam.rs, 22.Maj.2025, 12:21
Visoka predstavnica EU na kraju posete Srbiji održaće konferenciju za novinare
Kalas: Za napredak Srbije neophodne istinske reforme, nezavisnost univerziteta mora da se poštuje
Izvor: NoviMagazin.rs, 22.Maj.2025, 14:37
Šefica evropske diplomatije Kaja Kalas izjavila je danas u Beogradu da su za napredak Srbije na evropskom putu neophodne istinske reforme i napredak u oblastima medijskih sloboda, borbe protiv korupcije i izbornih reformi.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.