
Izvor: Blic, 17.Jun.2025, 15:34
IZREŠETAN POSLE PROSLAVE ŽENINOG ROĐENDANA Isplivali novi detalji likvidacije Živana Radmanovića na Baliju: Sumnja se da se iza ubistva krije RAT BANDI
Živan Radmanović (32) državljanin Australije poreklom iz Srbije, izrešetan je u subotu u mafijaškoj likvidaciji u luksuznoj vili na egzotičnom ostrvu Bali. Istražitelji su sada došli do saznanja da je ovo ubistvo mogući nastavak rata kriminalnih bandi iz Melburna, i da se žrtva upravo sklonio na ostrvo kako ne bi bio meta suparničke ekipe.
Povezane vesti
Živana izrešetali na ženin 30. rođendan! Sumnja se da se iza mafijaške likvidacije krije rat klanova!
Izvor: 24sedam.rs, 17.Jun.2025, 15:53
Sumnja se da se rat klanova iz Melburna preselio na indonežansko ostrvo!
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.