
Izvor: Blic, 30.Jun.2025, 11:26
Evropa uvodi novo pravo, sad ćete moći da popravite mobilni i druge uređaje! Nemački institut: "Poželećete da to ne postoji"
Evropske potrošače bi mogla da obraduje najava da će proizvođači biti obavezni da mobilne telefone i druge električne uređaje učine lakšim za popravku. Ipak, stručnjaci upozoravaju: ta pogodnost će se verovatno osetiti na – većoj ceni uređaja.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.