
Izvor: Blic, 03.Mar.2025, 09:02
Direktorka Inicijative Digitalna Srbija za "Blic Biznis": Ovo su zaista ključni sastojci da mali startap postane globalni proizvod
Poslednjih godina startap kompanije kod nas se razvijaju, ali da kada izađu na tržište van zemlje to ide teže i da je potrebna bolja saradnja sa većim korporacijama. Srbija mora da radi na tome, da naš ekosistem startap kompanija ima veći globalni uspeh. Ovo je bila ključna poruka koju je poslala generalna direktorka Inicijativa digitalna Srbija Tanja Kuzman na Kopaonik biznis forumu.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.