
Izvor: Blic, 28.Jun.2024, 17:00
DEVOJČICU (13) UBIO GROM NA HALKIDIKIJU Užas na popularnoj plaži, povređena i njena majka
Velika tragedija se odigrala danas na plaži Posidi na Halkidikiju, kada je devojčica stara 13 godina, poginula od udara groma. Prema navodima, na plaži se nalazila cela porodica. Prilikom udara groma, lakše je povređena i majka deteta.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Djevojčicu ubio grom na plaži na Halkidikiju
Izvor: Nezavisne Novine, 28.Jun.2024
ATINA - Trinaestogodišnja djevojčica poginula je danas od udara groma na plaži Poseidi na Halkidikiju, a njena majka je lakše povrijeđena, javili su grčki mediji.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.