
Izvor: Blic, 01.Avg.2024, 12:07
Australijska kompanija pronašla ogromnu zlatnu žicu u Srbiji! "Ima potencijal da preraste u jedno od najvećih nalazišta zlata na svetu"
Australijska kompanija "Strickland Metals, koja je u aprilu obelodanila da kupuje projekat zlata Rogozna u Srbiji za 37 miliona dolara, objavila je da je početkom jula završila akviziciju ovog nalazišta koje krije oko 170 tona zlatnog ekvivalenta, a već krajem meseca naišli su na zlatnu žicu.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Australijska kompanija pronašla zlatnu žicu kod Novog Pazara
Izvor: Radio 021, 01.Avg.2024
Australijska kompanija "Strickland Metals", koja je u aprilu objavila da kupuje projekat zlata Rogozna u Srbiji za 37 miliona dolara, objavila je da je završila akviziciju ovog nalazišta.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.