Ivan nepovređen u direktnom sudaru

Izvor: Vesti-online.com, 18.Nov.2011, 10:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ivan nepovređen u direktnom sudaru

Na putu prema Trsteniku, žureći na svirku, Ivan Gavrilović (43) doživeo je nedavno tešku saobraćajnu nesreću. O njoj govori tek posle desetak dana, jer je od porodice krio šta se dogodilo. Srećom, iz čeonog sudara izašao je nepovređen.

- Bog mi je spasao život! Sreća, pa sam vozio 80 kilometara na sat jer mi je u toku vožnje propala kočnica i našao sam se u levoj traci. Kako bih izbegao direktan sudar sa autom koji mi je dolazio u susret, otišao sam skroz >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << levo na zelenu površinu.

Uspeo sam da izbegnem auto, ali sam se sledio od užasa kada sam shvatio da bez kočnica jurim pravo na drvo! Vratio sam se na put, u levu traku, kada je naišao drugi auto i direktno smo se sudarili - priča Ivan.

Od siline udarca, pevačev nisan se prevrnuo nekoliko puta i završio na krovu kraj puta. Vozač drugog auta, koji je s teškom mukom izašao iz svog renoa, dotrčao je do Ivana i počeo da ga izvlači napolje. Neko je pozvao policiju i Hitnu pomoć koja je ubrzo stigla. Kada su videli uništen auto, nisu verovali da je živ.

- Bilo je strašno. Dok sam sklupčan sedeo naopačke, na krovu automobila krv mi je bila sleđena u žilama. Tek kada su me izvukli iz auta, shvatio sam da sam živ, da mogu da pomeram ruke i noge. I mene i drugog vozača su prebacili u bolnicu gde su nas lekari detaljno pregledali. Ni on, ni ja nismo imali alkohol u krvi, pa su zaključili da je do nesreće došlo jer me je izdao auto.
Pogledaj vesti o: Trstenik

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Ivan Gavrilović skrivao učešće u saobraćajnoj nesreći

Izvor: CrveniTepih.com, 18.Nov.2011

Na putu prema Trsteniku, žureći na svirku, Ivan Gavrilović (43) doživeo je nedavno tešku saobraćajnu nesreću. O njoj govori tek posle desetak dana, jer je od porodice krio šta se dogodilo. Srećom, iz čeonog sudara izašao je nepovređen. - Bog mi je spasao život! Sreća, pa sam vozio 80 kilometara...

Nastavak na CrveniTepih.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.