Teško povređen dečak u udesu

Izvor: S media, 05.Jun.2012, 17:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Teško povređen dečak u udesu

Dečak N.V. (13), učenik petog razreda OŠ "Sveti Sava" u Čitluku danas je zadobio

povrede opasne po život u saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila danas u 12 časova u Čitluku, na delu magistralnog puta Kruševac - Kraljevo.

Na dečaka je, dok se vraćao iz škole, naleteo auto marke sitroen, trsteničkih registarskih oznaka, kojim je upravljao >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << S. B. (58) iz Donje Omasnice kod Trstenika.

Tragedija: Tri osobe poginule u sudaru dva motocikla

Tragedija: Poginulo 20 svatova, 60 povređeno

U dva saobraćajna udesa dve osobe povređene

U automobilu su, pored vozača, bila jos dva saputnika, a prilikom udesa razbijeno je staklo na mestu suvozača, pa se pretpostavlja da je dečak oboren nakon što ga je zakačio desni retrovizor.

N.V. je prebačen u službu Hitne pomoći u Kruševcu gde je konstatovana kontuzija mozga, a zbog opšteg zdravstvenog stanja transportovan je na neurohirurgiju u Nišu.

(FoNet)
Pogledaj vesti o: Trstenik

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.