Izvor: Blic, 09.Dec.2010, 22:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Poljski policajac kaznio sam sebe
VARŠAVA - Da bi ispunio dnevnu kvotu od najmanje jedne naplaćene kazne, saobrajac iz poljskog grada Bjalogard, prijavio je sam sebe da je prekršio propise i napisao kaznu sam sebi.
Revnosni policajac, koji je u agencijskim izveštajima naveden samo kao Andžej T, napisao je sebi kaznu u visini od 20 zlota (50 evra) zbog toga što je "hodao po železničkim šinama”.
On je morao da pribegne ovakvom rešenju jer je šef njemu i njegovim kolegama zapretio da će im smanjiti platu ukoliko ne napišu najmanje jednu kaznu dnevno.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






