Zadovoljni postignutim rezultatima

Izvor: Capital.ba, 06.Jul.2018, 08:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zadovoljni postignutim rezultatima

BEOGRAD,  Premijer Srbije Ana Brnabić rekla je u Subotici, gdje je nizom aktivnosti obilježena godišnjica rada Vlade, da je uvjerena da su rezultati rada u ovom periodu pomjerili naprijed i društvo i zemlju.  Ona je naglasila da je Vladi koju vodi važno da je otvorena, dostupna i pristupačna građanima, orijentisana na rezultate i da svakog dana ispunjava obećanja. “Cijela Vlada i svi ministri radili su vredno i posvećeno. Veoma sam zadovoljna postignutim rezultatima”, istakla je Brnabićeva >> Pročitaj celu vest na sajtu Capital.ba << na zvaničnom predstavljanju rada Vlade Srbije, prenose beogradski mediji. Ona je istakla da je važno to što je Vlada u istom timu sa predsjednikom Srbije Aleksandrom Vučićem i njegovim saradnicima, te da zajedno nastavljaju reforme koje je on pokrenuo kao premijer. “U prvoj godini rada Vlade penzije su povećane za pet odsto, biće ukinute mere smanjenja penzija donesene 2014. godine, te povećana minimalna cena rada”, navela je Brnabićeva. Srna
Pogledaj vesti o: Subotica

Nastavak na Capital.ba...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Capital.ba. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Capital.ba. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.