Izvor: 025info.rs, 28.Feb.2021, 14:34

Za kraj, pala i Bačka 1901

FK RADNIČKI 1912 – FK BAČKA(Subotica) 2:1 (1:0) Strelci za Radnički 1912: Šveljo i Lazić U poslednjoj prijateljskoj utakmici, pred nastavak prvenstva, u Srpskoj ligi Vojvodina, fudbaleri Radničkog 1912, savladali su borbenu ekipu subotičke Bačke 1901, sa 2:1. Susret je počeo minutom ćutanja i na taj način odata je počast, u petak preminulom bivšem fudbaleru, sudiji i treneru Darku Karačoniju. Somborci su poveli golom Ognjena Švelje, koji je u 12. minutu iskoristio idealno nabačenu loptu od strane Slavuljice i volej udarcem je poslao u mrežu nemoćnog golmana gostiju, za 1:0.   Tokom prelaznog roka, Subotičani su pojačali svoje redove i sasvim je izvesno da će u nastavku prvenstva mnogima biti ozbiljan rival, a da su ekipa za poštovanje, pokazali su u nekoliko navrata, u duelu sa Radničkim 1912. Idealnu priliku za izjednačenje gostiju, sprečio je sredinom prvog dela utakmice, mladi čuvar mreže somborskog trećeligaša, Filip...
Pogledaj vesti o: Subotica

Nastavak na 025info.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 025info.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 025info.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.